У губернатора із силовиками є чіткий план дій

У губернатора із силовиками є чіткий план дій

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб висловив обурення з-приводу того, що єгері, які побили пенсіонерів посеред села на Золотоніщині, спокійно гуляють на свободі.

 – Значить, знайшлися судді, які знайшли обставини, що дають можливість звільнити їх з-під варти, – зауважив Сергій Тулуб. – Але у нас була нарада з правоохоронними органами. Начальник обласної міліції отримав конкретне доручення щодо швидкого роз’яснення з цього приводу.

У цілому ж губернатор висловив задоволення роботою міліції в області.

– Хіба не в нас в області затримали прокурора району на хабарі у 100 тисяч доларів? Хіба не в нашій області затримали заступника начальника ДПА на хабарі і ще декількох працівників? Хіба не в нашій обласній прокуратурі виявили групу, яка різними методами завдавали людям шкоди? І інші приклади є! От сьогодні отримав оперативну інформацію, що затримали декількох посадових осіб Христинівського району. Теж через корупцію. Тож якщо подивитися в цілому, наша область знаходиться у першій десятці в Україні по розкриттю злочинів тощо, – зазначив Сергій Тулуб.

Він зауважив, що проводить щотижня з керівниками правоохоронних органів координаційні наради.

– У нас є чіткий план дій, – сказав губернатор.

реклама

Коментарі  

 
+6 #8 Одне питання до міліціїї 12.09.2011 12:34
Дуже хотілося б почути, хоча б про одну гучну кримінальну справу з ознаками корупціїї, яку викрили Черкаські міліціянти, і яка була б підтверджена вироком суду у 2011 році. Чекаємо, вже майже девять місяців плідної роботи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Час плине 11.09.2011 08:49
Міліціянти, що із розслідуванням кримінальної справи по "Золотій підкові".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 123 06.09.2011 19:57
Цитую ПО ТЕМЕ:
СЕРГЕЙ БОРИСОВИЧ ГОВОРИТ ВСЕ ПРАВИЛЬНО, И НАРОД ГУБЕРНАТОРА ПОДДЕРЖИВАЕТ, РЕАЛЬНО ДЕЛАЕТ МНОГО ДЛЯ НАШЕЙ ОБЛАСТИ.
:P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Якщо бути справедливим... 06.09.2011 11:36
Тулуб звик язиком теліпати і більши нічого, а де авансоване розкриття роздачі земель набережної Дніпра? Чому за все це не відповів начальник ГУ земельних ресурсів області Білик,......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 мыздобул 06.09.2011 10:30
И после этого ктото скажет что он не работает?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 ПО ТЕМЕ 06.09.2011 10:00
СЕРГЕЙ БОРИСОВИЧ ГОВОРИТ ВСЕ ПРАВИЛЬНО, НО ЕСТЬ НЕСКОЛЬКО НО... ВО-ПЕРВЫХ, К ЗАДЕРЖАНИЮ ШПОЛЯНСКОГО ПРОКУРОРА ЧЕРКАССКАЯ ПРАВООХОРОННАЯ СИСТЕМА ОТНОШЕНИЯ НЕ ИМЕЕТ. ВО-ВТОРЫХ, ТОЛЬКО СУД ОПРЕДЕЛЯЕТ ВИНОВНОСТЬ КОНКРЕТНОГО ЧЕЛОВЕКА, А В ДАННОМ ВОПРОСЕ У НАС "ХВАСТАТЬСЯ" НЕЧЕМ. И В-ТРЕТЬИХ, ТОЛЬКО ГРАЖДАНЕ, КАК НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИ КИ, ДАЮТ ИСТИННУЮ ОЦЕНКУ РАБОТЫ МИЛИЦИИ. А ВООБЩЕ-ТО ГУБЕРНАТОРА ПОДДЕРЖИВАЮ, РЕАЛЬНО ДЕЛАЕТ МНОГО ДЛЯ НАШЕЙ ОБЛАСТИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Вадим 06.09.2011 09:32
Хіба не у нас в області найкраща мережа розповсюдженя наркотичних засобів? Хіба не в нас в області наркотичний бізнес цілком належить міліції та СБУ?
Хыба не в нас в області чиновники з міліції, прокуратури, СБУ мают найдорожчі авто, маетки та статки? І це при їі мізерній зарплаті
Хіба не в нас в області влада живе на откатах та взятках?
Хіба не в нас в області знищують ліси, берег, річки, пам'ятки та інще?
Хіба не в нас в області ключові чиновники займають свої посади не с точки зору професійності, а с точки зору близості до влади та вміння заробити для себе та ПаРтії?
А Сергій Борисович, хіба це не в нас в області? Це і є ваш чіткий план дій?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Артём 06.09.2011 09:23
Если бы люди Януковича не посорились с отцом этого прокурора - смелянским судьёй, никто бы его и не трогал...